You are currently viewing Magic Witch House – Nowości!

Magic Witch House – Nowości!

Magic Witch House

Magic Witch House – Nowości!

Witajcie Kochani! Na lipiec mamy dla Was trochę nowości!
Jakiś czas temu pytałam Was na INSTAGRAMIE (zajrzyjcie, bo warto!) jakie Boxy chcielibyście na lipiec.
Propozycji było bardzo dużo, ale dość często pojawiał się Draco czy śmierciożercy z uniwersum Harry’ego Pottera i…
Ogłosiliśmy Wakacje z Czarną Magią! Na pierwszy ogień wrzuciliśmy “THE MALFOYS” , który z miejsca podbił Wasze serca!
Box wypełnimy gadżetami związanymi z jedną z najsłynniejszych rodzin czystej krwi i sługami Lorda Voldemorta! To będzie mroczne pudełko, zalecane dla starszych odbiorców. Ciekawy przedmiot na licencji oraz garść fandomowych gadżetów! Będzie się działo!
To nie oznacza, że zwalniamy….

Bo do wyboru macie też pudełko z nie mniej mrocznym Aniołem…. LUCYFER MORNINGSTAR to bohater pudełka z serii serialowej!
Jeśli oglądaliście ostatni sezon na NEtflix’ie, to z pewnością zaciekawi Was właśnie ten box! Niesamowite gadżety, oryginalne podejście i coś, co zadowoli każdego fana!

Jakie jeszcze nowości znajdziecie w Magic Witch House?

WITCHCRAFT KIT to nowe podejście do pudełka pełnego czarów! Każdy box z tej serii będzie dotyczył danego zaklęcia – na miłość, zdrowię, ochronę itd. Lipcowa magia kręci się wokół miłości <3! Niesieni letnim vibem, który już zaraz się zbliża – Noc Kupały!
Mamy też totalną nowość – KBox! pudełko wypełnione koreańskimi rzeczami, łącznie z książką Daniela Tudora “I <3 Korea” !
Kpop, koreańska pielęgnacja, moda i jedzenie z powodzeniem podbijają świat i nasze serca! Pozycja obowiązkowa dla fanów!
Znajdziecie też Bardzo Niegrzeczny Box z antologią romansów idealną na wakacje! W końcu to “Facet na Wakacje” 😉 ! O Wasze rumieńce zadbają mistrzynie gatunku!
Zamawiać można też Spell Jary o których więcej przeczytacie TUTAJ.

Niedługo pojawią się także świece z serii Witchcraft – Love Spell, Protection Spell i Good Luck Spell, oraz kilka wiedźmich gadżetów!
Mam nadzieję, że nie możecie się doczekać!
Buziaki, Wasza Wiedźma!

Dodaj komentarz